Obecnie dla naszego stałego Klienta, biura rachunkowego oferującego szeroki zakres usług w obszarze finansowo-księgowym, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko

Samodzielna księgowa w biurze rachunkowym

Miejsce pracy: Poznań, Polska

Zakres obowiązków

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółek usługowo-handlowych.

Wymagania Pracodawcy

1. Doświadczenie na podobnym stanowisku

2. Wiedza z zakresu prowadzenia pełnej księgowości w spółkach prawa handlowego

3. Biegła znajomość przepisów podatkowych (PIT, VAT, CIT, Ordynacja Podatkowa)

4. Znajomość procesów finansowo-księgowych

5. Znajomość programów księgowych Symfonia/Optima

6. Wykształcenie kierunkowe

Ofertę kierujemy do doświadczonych księgowych szukających nowych wyzwań zawodowych oraz stabilnego i przyjaznego miejsca pracy.

Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zaufali nam m.in.