Obecnie dla naszego stałego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, oferującej kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami mającej swoją siedzibę na terenie Wrocławia, specjalizującej się w obsłudze nieruchomości Wspólnot Mieszkaniowych, zarówno tych znajdujących się w okresie rękojmi, jak i starszych, w związku z zamiarem uruchomienia regionalnego oddziału w Poznaniu poszukujemy doświadczonego zarządcy/administratora na stanowisko:

Kierownik Biura Regionalnego w Poznaniu/Zarządca Nieruchomości

Miejsce pracy: Poznań, Polska

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za stworzenie biura regionalnego w Poznaniu, w szczególności za pozyskanie wspólnot mieszkaniowych do współpracy, przygotowanie oraz organizację biura, dobór personelu oraz nadzór nad podległym zespołem, zarządzanie oddziałem zgodnie ze standardami firmy oraz realizację postawionych celów.

Wymagania Pracodawcy

Nasz Klient oczekuje:

  • Doświadczenia na stanowisku zarządcy/administratora wspólnot mieszkaniowych – minimum 5 lat

  • Doświadczenia menedżerskiego bądź predyspozycji do kierowania zespołem

  • Wykształcenia kierunkowego bądź pokrewnego

  • Znajomości lokalnego rynku nieruchomości

  • Wiedzy fachowej z zakresu zarządzania nieruchomościami

  • Znajomości programów do obsługi wspólnot mieszkaniowych

  • Obsługi komputera w zakresie Ms Office

  • Czynnego prawa jazdy kat. B

Certyfikat zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

Nasz Klient oferuje:

  • Dobre warunki pracy oraz płacy

  • Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem biura regionalnego

  • Wsparcie oraz wdrożenie w obowiązki

Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zaufali nam m.in.