Obecnie dla naszego stałego Klienta, firmy wykonawczej w branży wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo, pilnie poszukujemy doświadczonych inżynierów branży sanitarnej na stanowisko

Kierownik Robót_Instalacje HVAC_4 lokalizacje

Miejsce pracy: Poznań, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Polska

Zakres obowiązków

Głównym zadaniem jest realizacja robót w oparciu o założony budżet, kierowanie podległym zespołem, kontrola i nadzór nad przebiegiem realizowanej budowy, współudział w wyborze podwykonawców i dostawców, prowadzenie niezbędnej dokumentacji, odbiór końcowy.

Wymagania Pracodawcy

1. Wykształcenie wyższe o kierunku Inżynieria Środowiska lub pokrewnym

2. Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu robotami sanitarnymi (instalacje hvac)

3. Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych – bez ograniczeń

3. Znajomość procesu realizacji inwestycji

4. Dobra organizacja pracy

5. Prawo jazdy kat. B.

Oferta kierowana jest również do inżynierów budowy w trakcie zdobywania uprawnień.

Pracodawca oferuje

Nasz Klient oferuje pracę w stabilnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów branży, zapewnia niezbędne narzędzia pracy, daje możliwość uczestniczenia w szkoleniach, awansu oraz rozwoju zawodowego.

Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zaufali nam m.in.