Obecnie dla firmy wykonawczej z branży HVACR do biura w Warszawie poszukujemy doświadczonego kosztorysanta instalacji sanitarnych HVAC.

Kosztorysant HVAC

Miejsce pracy: Poznań, Polska

Zakres obowiązków

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie sporządzanie kosztorysów,  analiza techniczna projektów, współpraca z dostawcami, opracowanie zestawień materiałowych oraz stały kontakt z klientem.

Wymagania Pracodawcy

- kierunkowe wykształcenie
- doświadczenie w branży w firmie wykonawczej
- znajomość programów Auto Cad oraz programów do kosztorysowania
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zaufali nam m.in.