Obecnie dla naszego stałego Klienta, spółki działającej od wielu lat w branży stolarskiej (maszyny i urządzenia do obróbki drewna) poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko serwisanta/doradcy technicznego.

Serwisant maszyn CNC obróbka drewna Poznań

Miejsce pracy: Poznań, Polska

Zakres obowiązków

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należała naprawa, serwis oraz wdrożenia maszyn cnc do obróbki drewna u Klientów na terenie kraju.

Charakter pracy mobilny. Wymagana jest dyspozycyjność.

Obsługa dużych i małych zakładów produkcyjnych w Polsce.

Wymagania Pracodawcy

- doświadczenia na podobnym stanowisku

- znajomości maszyn cnc do obróbki drewna ewentualnie metalu

- znajomości j. angielskiego umożliwiającego odczyt oprogramowania

- znajomości układów pneumatycznych i hydraulicznych

- kompetencji w zakresie kontaktu z Klientem

- silnej osobowości

Pracodawca oferuje

Nasz Klient zapewnia bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym i stabilnym zespole, dużą samodzielność i swobodę działania, partnerskie podejście do pracownika, dobre warunki płacy oraz pracy.

Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zaufali nam m.in.