Obecnie dla naszego stałego Klienta, spółki działającej od kilkudziesięciu lat w branży stolarskiej (maszyny i urządzenia do obróbki drewna) w związku z planami otwarcia sklepu oferującego profesjonalne narzędzia stolarskie, poszukujemy doświadczonej osoby, dla której wyzwaniem będzie praca na stanowisku kierownika sklepu.

Kierownik Sklepu profesjonalne narzędzia stolarskie Poznań

Miejsce pracy: Poznań, Polska

Zakres obowiązków

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie nadzór nad funkcjonowaniem sklepu, obsługa klienta, dobór asortymentu, prace administracyjne, dobór personelu oraz nadzór nad podległym zespołem.

Wymagania Pracodawcy

Od kandydatów oczekujemy praktycznej znajomości branży stolarskiej, doświadczenia w pracy z Klientem, zaangażowania w projekt i wysokiej motywacji do pracy.

Jeżeli znasz się na narzędziach stolarskich, brakuje Ci wyzwań i jednocześnie marzysz o pracy stacjonarnej to być może jest to oferta dla Ciebie.

Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zaufali nam m.in.