Obecnie dla naszego stałego Klienta, producenta maszyn, instalacji i linii technologicznych głównie dla przemysłu spożywczego i chemicznego, poszukujemy doświadczonego inżyniera.

Inżynier Projektant / Kierownik Projektu Poznań

Miejsce pracy: Poznań, Polska

Zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiada za prawidłowy przebieg realizacji projektu w zakresie projektowania, wykonania i montażu oraz uruchomienia maszyn, instalacji i linii technologicznych.

Wymagania Pracodawcy

  • wykształcenie wyższe inżynierskie (mechanika/mechatronika)

  • doświadczenie w projektowaniu linii technologicznych i urządzeń

  • doświadczenie w pracy z klientem

  • umiejętność/potencjał zarządzania projektami

  • znajomość programów do projektowania: Inwentor, Auto Cad

  • motywacja do ciągłej nauki i tworzenia rzeczy nowych

  • duża samodyscyplina

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • komunikatywność

Pracodawca oferuje

Nasz Klient oferuje pracę w przyjaznym środowisku w zgranym i stabilnym zespole, wsparcie w realizacji powierzonych zadań, pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość sprawdzenia swoich kompetencji w relacji z inwestorami oraz dobre warunki pracy i płacy.

Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zaufali nam m.in.