Dla biura rachunkowego pilnie poszukujemy specjalisty w obszarze kadr i płac.

Specjalista ds. kadr i płac Poznań

Miejsce pracy: Poznań, Polska

Zakres obowiązków

- prowadzenie akt osobowych,
- sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, rejestrowanie i wyrejestrowywanie z ubezpieczeń,
- naliczanie płac, ekwiwalentów,
- sporządzanie deklaracji GUS, ZUS, PFRON,
- kontakt z klientem, urzędem skarbowym oraz zusem.

Wymagania Pracodawcy

- znajomość programu OPTIMA, Płatnik,

- minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- dobra znajomość przepisów prawa pracy, płac, ubezpieczeń społecznych.

Mile widziane

Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Zaufali nam m.in.