Dla naszego stałego klienta, prywatnej kliniki medycznej świadczącej usługi w zakresie stomatologii, urologii, chirurgii, chirurgii plastycnej, ortopedii oraz otolaryngologii poszukujemy lekarzy spacjalistów. 

Placówka świadczy usługi medyczne komercyjne jak również w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Atutem jest nie tylko bardzo bogate doświadczenie ale także niezwykle wysoki standard usług, jaki prezentuje.

Klinika proponuje usługi z zakresie Chirurgii Jednego Dnia. Zastosowanie nowoczesnych technik operacyjnych oraz wysokiej klasy sprzętu medycznego pozwala na przeprowadzanie w klinice zabiegów w systemie tzw. „chirurgii jednego dnia”, który umożliwia pacjentowi powrót do domu bezpośrednio po operacji lub też w dniu następnym.

Posiada blok operacyjny i oddział. Każda z sal operacyjnych wyposażona jest w światowej klasy sprzęt, pozwalający na bezpieczne wykonywanie skomplikowanych zabiegów operacyjnych. We wszystkich salach funkcjonuje specjalny system nawiewu laminarnego. Dzięki ciągłemu przepływowi sterylnego powietrza nad polem operacyjnym możliwa jest maksymalna ochrona pacjenta przed zakażeniami w trakcie zabiegu operacyjnego.
Integracyjną częścią bloku operacyjnego jest sterylizatornia, w której przygotowywany jest sprzęt i narzędzia chirurgiczne. Wszystkie materiały dostarczane są bezpośrednio do sal operacyjnych, co dodatkowo minimalizuje ryzyko skażenia.

Jako jedyna prywatna placówka w Polsce posiada urządzenie Celution 800CRS firmy Cytori Therapeutics, Inc., które jest urządzeniem do pozyskiwania komórek macierzystych i regeneracyjnych z własnej tkanki tłuszczowej pacjenta.

Lekarze specjaliści_rekrutacja ciągła

Miejsce pracy: Poznań

Osoba kontaktowa

Ilona Ristau + 48 604 941 146

Do składanych dokumentów prosimy o dopisanie nastepującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę Trust Consulting HR na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych Osobowych (Dz. U.Nr poz 833)."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Aplikuj
Zaufali nam m.in.