Rozwój Kariery

Zarabia ten, kto inwestuje mądrze - zasada ta jest powszechnie znana. Nikogo też nie powinno dziś dziwić, że warto zainwestować we własną przyszłość; to inwestycja długookresowa. Niestety, nie każdy chce lub potrafi wdrożyć tę regułę w życie. Pytanie brzmi: w co konkretnie zainwestować?, w jaki sposób to robić? Wreszcie: co dla mnie jest faktycznie dobre? Jeśli już sobie szczerze odpowiemy na to pytanie, wtedy staje człowiek przed kolejnym pytaniem: skąd mam wiedzieć, w jaki sposób to osiągnąć?
 
Jeśli chcesz w siebie inwestować i szukasz właściwej drogi zawodowej, to Career & Job Coaching jest ofertą dla Ciebie. Od razu należy podkreślić jedną kwestię: ani my, ani nikt inny w pełni nie wyręczy Cię w tym procesie; samodzielnie będziesz musiał wykonać lwią część pracy. Ktoś kto oferuje złotą receptę na wszelkie problemy zawodowe, postępuje po prostu niezgodnie z zasadami etyki; takie recepty nie istnieją.
 
Z pewnością nasz specjalista pomoże Ci się odnaleźć w sferze zawodowej. Dzięki nam poznasz i rozwiniesz swe mocne strony, być może ujrzysz nowe możliwości. Wiemy jak zmotywować niezmotywowanych. Nauczymy Cię patrzeć i widzieć inaczej - zarówno siebie jak i otoczenie zawodowe. Zrozumiesz jak naprawdę funkcjonuje dzisiejszy rynek pracy. Dowiesz się jak się w nim odnaleźć. Wesprzemy Twój rozwój zawodowy, pomagając Ci odkryć swe predyspozycje i potencjał. Dzięki spotkaniom z nami nabierzesz autentycznej (nie udawanej) pewności siebie oraz zgromadzisz masę realistycznych pomysłów związanych z planami zawodowymi; część z nich na pewno będziesz mógł wykorzystać. Pomożemy Ci przeanalizować błędy, jakie popełniłeś i porażki, jakich doznałeś. Spojrzysz świeżym okiem na swe dotychczasowe sukcesy, a my z przyjemnością będziemy Ci towarzyszyć ciesząc się każdym z kolejnych.
 
 

Kto jest adresatem?

 • osoby poszukujące nowych wyzwań w sferze zawodowej
 • osoby chcące odkryć swój potencjał
 • osoby zagubione na rynku pracy
 • osoby, których dotknęło wypalenie zawodowe
 • osoby planujące się przekwalifikować

W jaki sposób pracujemy?

Career & Job Coaching to cykl indywidualnych spotkań w odstępie jedno- bądź dwutygodniowym z doświadczonym psychologiem biznesu i doradcą personalnym.
 
Pierwsze spotkania służą określeniu celowości udziału w job coachingu, kolejne są już podporządkowane wspólnie zdefiniowanemu celowi. Efektem jest znalezienie, rozpoznanie lub odkrycie konkretnego rozwiązania - najlepszego z punktu widzenia potrzeb, wymagań i oczekiwań uczestnika. Każdy kto zdecyduje się na dążenie do określonego celu zawodowego, jest przez nas wspierany w trakcie realizacji tego procesu.
 
Indywidualne spotkania mogą zostać wzbogacone o doradztwo w zakresie:
 
 • oceny predyspozycji i kompetencji zawodowych
 • diagnozy osobowości i potencjału
 • metod poszukiwania pracy 
 • mechanizmów rekrutacji
 • wymagań rynku pracy 
 • klasyfikacji zawodów 
 • dostępnych kierunków i metod kształcenia oraz podnoszenia kwalifikacji
 
Osobą prowadzącą jest magister psychologii z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie doboru, selekcji i rekrutacji pracowników oraz w zakresie pracy grupowej i indywidualnej z osobami poszukującymi pracy.
 
Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Iloną Ristau, pod numerem: + 48 692 438 153.
Zaufali nam m.in.